среда, 2 јануари 2019

Познати

Рита Ора облече „безобразно“ бикини и откри несекојдневен детаљ под меѓуножјето- наредната фотографија го згрози светот (ФОТО)

Славната пејачка Рита Ора првите денови во Новата година ги поминува на Малдивите од каде ги почести милионските...
Вести

„Лидер“: Кацарска судство – Предметите против Заев се развлекуваат по 5 години или не завршуваат, а предметите против неистомислениците експресно завршуваат

На 22 јануари 2018 година во судницата број 19 во граѓанскиот суд во Скопје судијката Весна Калковска повторно треба...
Вести

Николоски: Најзначајните интервјуа, дуели, изјави во 2018 во битката против националното и економско уништување на Македонија

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски на социјалните мрежи објави видео во кое може да погледнете...