среда, 2 јануари 2019

Познати

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ утеха најде во неговиот колега- убавицата објави фотографија и откри дека е бремена (ФОТО)

Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ е бремена од пејачот Владан Савиќ кој е дел од бендот „Магла бенд“. Јована...
Познати

Првата дама на Бразил е вистинска убавица: 27 години е помлада од сопругот, а вниманието го привлече обраќајќи се на знаковен јазик

Новата прва дама на Бразил Мишел Болсонаро се обрати на знаковен јазик на инаугурацијата на нејзиниот сопруг...
Познати

Пејачката пред 20 дена се породи, а Новата година ја честиташе во секси бањарка: Фановите во неверување од изгледот на пејачката (ФОТО)

Српската пејачка Гога Секулиќ на 11 декември се породи во Виена и на свет го донесе своето прво дете Василиј Андреј. Таа...
Занимливости

На ова момче му се смее целиот свет: Се обиде да ја бакне девојката пред камерите точно на полноќ, па гадно зажали (ВИДЕО)

На крајот на старата и почетокот на Новата година момчето од оваа снимка се обиде да ја искористи за бакнеж пред...