петок, 28 декември 2018

Хроника

Во пожарот кај Рамстор интервенирале 8 возила и 22 пожарникари: Момчето кое изгоре било заглавено во продавницата (ВИДЕО)

Во пожарот што денеска избувна во деловен објект на улицата „Јордан Мијалков“ во близина на Рамстор, противпожарните...