недела, 23 декември 2018

Вести

Димовски: Пред една година Мицкоски беше избран за претседател на ВМРО-ДПМНЕ, за брзо време ќе ја води и државата мудро, храбро и чесно

Пред точно една година, на 16-тиот Конгрес на ВМРО-ДПМНЕ, беше избран новиот Претседател на партијата, пишува на...
Познати

По оваа тешка модна катастрофа фановите удрија по Георгина: И треба некој кој ќе ја советува како да изгледа со парите кои ги има (ФОТО)

Шпанката Георгина Родригез која е девојка на Кристијано Роналдо на својот профил на Инстаграм објави нова фотографија...
Познати

Оваа лузна вечно ќе го потсетува на кобниот ден- Познатиот пејач објави фотографија со Дарко Лазиќ и ги загрижи фановите (ФОТО)

Веќе подолго време пејачот Дарко Лазиќ престојува во бања каде се опоравува од тешката сообраќајна несреќа која...