недела, 23 декември 2018

Познати

Додека фудбалерот на Реал играше финале на Светското клупско првенство, неговата девојка го покажа голиот задник во танга (ФОТО)

Помислата дека нејзиното момче со Реал Мадрид е на Светското клупско првенство во Абу Даби ја натера таа да замине...
Фудбал

Детски реакции кои ќе ви го стоплат срцето пред Божиќ- тие само кажаа кој им е омилен фудбалер од Ливерпул, останатото мора да го погледнете

Англискиот фудбалски клуб Ливерпул на уникатен начин им го честита Божиќ на сите кои што го празнуваат. Имено...
Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Кирацовски, како и СДСМ очигледно целосно се одлепиле од реалноста- годината која што поминува е година на црнила

Кирацовски, како и целиот СДСМ очигледно целосно се одлепиле од реалноста. Годината за која што зборуваат, годината...