сабота, 22 декември 2018

Познати

Нема да штеди на пари: Лејди Гага прави свадбата вредна цело богатство, а од изборот на невестински фустан девојките ќе „полудат“

Само неколку месеци откако Лејди Гага објави вест за свршувачката со Кристијан Карин, извор близок на двојката...
Познати

Сите ја паметат како мало слатко девојче- во меѓувреме се омажи, а сега победи на музичко шоу со изведба која вреди да се слушне (ВИДЕО)

Илма Карахмет е победничката на хрватското музичко шоу „Ѕвезди“, а во финалето ги импресионираше сите со својот...
Вести

Мицкоски: СДСМ создаде црнила и темнина во Македонија, ВМРО-ДПМНЕ ќе ја донесе зората која ќе донесе нова надеж и правдина за секој граѓанин

Добре дојдовте јунаци и јунакињи, храбри луѓе овдека од  градот на непокорот, од градот на правдината, од градот ...