понеделник, 17 декември 2018

Вести

Славески: Причините и одговорноста за лошите економски резултати во економијата треба да се бара во оние кои ги менаџираат главните економски ресори

На денешната емисија на ТВ 24 „Тренд Анализа“  во која се зборуваше за економската состојба на Македонија  гостуваше...
Познати

Леонардо Дикаприо фатен со неговата 23 години помлада девојка- сексапилната манекенка едвај го скри задникот во прекраткото фустанче

Фотографиите од Леонардо Дикаприо (44) и неговата девојка Камила Монро (21) го заобиколија светот за само неколку...
Фудбал

Сопругата на поранешниот играч на Ливерпул нуди попуст на своите секси фотографии и видео снимки преку сопствениот еротски сајт (ФОТО)

Атрактивната сопруга на поранешниот играч на Ливерпул Џермејн Пенант повторно се најде во центарот на вниманието...