недела, 2 декември 2018

Познати

Поради болест го откажа концертот, па откри како се лекува: Северина во црно секси бикини ги почести фановите од топлите краишта (ФОТО)

Познатата хрватска пејачка Северина Којиќ го откажа вчерашниот концерт, а на социјалните мрежи ја откри причината. -Мака...
Вести

Затуроска: Верував дека кај власта ќе проработи националното чувство и патриотизмот за да не мора да се збогуваме со нашиот Устав

Министерот за надворешни работи не нарече нација со комплекси, но за жал тој не кажа кој тој комплекс на некој...
Фудбал

Камјани 3-0 Напредок службено доделена: „Спортски е да се натпреваруваш, но чесно е за својот труд и залагање да бидеш платен“

Спортски е да се натпреваруваш но чесно е за својот труд и залагање да бидеш платен. Играчите на ФК Напредок денеска...