четврток, 8 ноември 2018

Занимливости

Ги помеша гасот и кочницата и покоси тројца тинејџери: Минувачите беа згрозени од нејзиниот коментар кога излезе од автомобилот

Една Русинка по грешка притиснала гас наместо кочница и така покосила тројца ученици во рускиот град Брониц, а...
Познати

Тајна чувана далеку од јавноста: Ова е првиот сопруг на водителката на „Гранд“, а кога ќе дознаете што работи се ќе ви стане јасно

Водителката на најгледаното балканско музичко шоу „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет со години наназад крие една...
Познати

Градите на мегдан во костим за капење: Кога ќе ја видите ќерката на Мурињо во ова издание ќе заборавите на нејзиниот татко (ФОТО)

Ќерката на Мурињо Матилда често е на мета на медиумите објавувајќи провокативни фотографии на својот Инстаграм...
Занимливости

Бизaрни барања на принцот Чарлс: Секое утро послугата му ги пегла пижамите, а тоа што го прави во бањата ќе ве остави во неверување

Принцот Чарлс како наследник на британското кралство има на неколку членови кои му се на располагање 24 часа во...