петок, 28 септември 2018

Останати спортови

Рускиот клуб Спартак Москва ги почести фановите: Објави топлес фотографија од нивната членка која се повредила на терените (ФОТО)

Хокеарскиот клуб Спартак Москва предизвика бура од реакции откако објавија дека е повредена една од нивните членки...
Занимливости

Русин на загинатата ќерка и подигнал бизарен споменик: Чуварите мислеле дека халуцинираат кога првпат го виделе (ФОТО)

На гробиштата во рускиот град Уфа минувачите воочиле бизарен надгробен споменик, подигнат на загинатата Рита...