вторник, 25 септември 2018

Познати

Беквалац ги извади градите на мегдан, но на фановите им откри потресен роденденски детаљ: „Ми треба уште време, не е се како што изгледа“

Познатата пејачка Наташа Беквалац денеска го прославува својот роденден, а фановите наместо да се радуваат тие...
Вести

Насилен перверзник и монструм: Обесил малолетничка, па ја снимал како умира, а тоа не е најгрозоморното што го направил (ВИДЕО)

Џорџија Вилијамс имаше само 17 години кога ја уби насилен перверзник, кој ја обесил, ги снимал нејзините последни...
Познати

Пет пати беше верена, а само еден ја однесе пред олтар: Пораката на Северина до Игор ќе ви го подели срцето на два дела (ФОТО)

Познатата пејачка Северина и нејзиниот сопруг Игор Којиќ се заколнаа на вечна љубов на 25 септември 2015 година. Парот...
Вести

Владата го вози претседателот на словенечкиот парламент Дејан Жидан во „Мерцедесот“ за кој Груевски беше осуден на 2 години затвор

Претседателот на словенечкиот парламент Дејан Жидан при денешната посета на Македонија се возеше со мерцедесот...
Познати

Турција гневна на Емина: Пејачката и го украла сопругот на нејзината пријателка, а кога ќе дознаете со што се занимава тој ќе се онесвестите

За романсата на пејачката Емина Јаховиќ и нејзиното ново момче милионерот Седат Саран дозна речиси целиот регион,...