вторник, 25 септември 2018

Познати

Ја разбуди машката фантазија: Кога ќе ја видите сестрата на Патрик Шик топлес на плажа, веднаш ќе заборавите на фудбалот (ФОТО)

Сестрата на напаѓачот на Рома Патрик Шик повторно ја разбуди машката фантазија објавувајќи провокативни фотографии.   View...
Познати

Ова е сопругата на Лука Модриќ која му роди три деца, а кога ќе видите чија копија е неговиот син ќе останете во неверување (ФОТО)

Најдобриот фудбалер на светот за оваа година денеска има повод за славење откако вчера официјално го доби тој...
Вести

Николоски: Очигледна е паниката кај СДСМ, преку Собрание се обидуваат да се направи фалсификат на самиот ден на гласање

Во рамки на теренските активности кои што ги има ВМРО-ДПМНЕ поврзани со претстојниот референдум денес сме во Општините...