понеделник, 24 септември 2018

Вести

Јанушев: Ако власта мислеше дека апсолутното мнозинство го поддржува Договорот од Преспа ќе организираше задолжителен, а не консултативен референдум

Генералниот секретар на најголемата опозициска партија, Игор Јанушев во своето вечерашно гостување во емисијата...