понеделник, 17 септември 2018

Занимливости

Со години криел тајна под работната маса: После смртта на својот сопруг пронашла нешто што ја оставило без зборови (ФОТО)

Нивната љубов била инспирација за многумина и траела со години. Меѓутоа, целиот свет на Беки се срушил кога неочекувано...
Вести

Јанушев: Се погласни се шпекулациите дека СДСМ е подготвен да се дрзне и на фалсификат на самиот референдум, се надевам дека граѓаните нема да го дозволат истото

Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев денес го посети Велес, каде оствари средба со граѓаните. -Она...
Занимливости

Нејзината реакција ги шокираше сите: Таа знаела за 8 афери на својот маж, а потоа пред камери и призна дека спиел со 341 жена (ВИДЕО)

Американката Бренди Максијел доживеала потполн шок кога нејзиниот сопруг во живо во емисија на национална телевизија...
Вести

„ВМРО-ДПМНЕ имаше луѓе на високи позиции во владата, кои доаѓаа од УСАИД, Светска банка, нелогично е да се тврди дека е проруска партија“

ВМРО-ДПМНЕ секогаш имал прозападна ориентација. Да се префрла целата одговорност на ВМРО и да се говори дека е...