недела, 16 септември 2018

Музика

Од секогаш го криел далеку од очите на јавноста: Ова е синот на Дино Мерлин кој ќе ги разочара девојките до болка (ФОТО)

Околу приватниот живот на познатиот пејач Дино Мерлин малку се знае, Па  така ретко кој знае дека е во брак со сопругата...
Занимливости

Наместо во гроб во базен: Носејќи го мртвото телото изгубија рамнотежа, а потоа семејството го доживеа најголемиот шок (ВИДЕО)

Виде снимка на која се гледа како четворица луѓе ги носат посмртните останки на еден човек го заобиколи светот...
Познати

Публиката во студиото подзина: Карлеуша среде емисија стана и замеша со огромниот секси задник, од глетката ќе ви се слоши (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша од секогаш умеела да привлече големо внимание зад себе, а истото се случи и овој пат откако пејачката...
Занимливости

ВИДЕО: Му се смее цела Америка – ја миеше колата додека ураганот носеше се пред себе, а тоа што следуваше ќе ве остави во шок

Целосно нереална сцена е снимена на улиците на Америка која ја погоди стравичниот ураган Флоренс, а станува збор...
Вести

Мицкоски до Заев: Прифати дебата, јас ќе ти кажам што мислам за апстиненцијата, но прво да одговориш за криминалот кој секојдневно го правиш

И така силно грчевито се борат да не се збори за договорот и затоа избега од дебата, човекот кој се колнеше и бараше...