петок, 14 септември 2018

Вести

НОРВЕШКА ЛИ Е, ХОЛАНДИЈА ЛИ Е- БУЈАР НЕ ЗНАЕ: Владата му ја згреши националноста на норвешкиот државен секретар во Министерството за надворешни

Вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи денеска оствари оствари средба со Државниот секретар во Министерството...
Вести

Мицкоски меѓу беровчани: Да не дозволиме Заев да го истера она што го наумил уште многу одамна- да ја уништи сопствената нација и држава

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски оствари средба го граѓаните на Општина Берово. Мицкоски пред граѓаните...
Вести

Мицкоски од Берово: Граѓаните се разочарани и гневни, а во исто време револтирани на Заев- тој се бори да го смени името за да си ја задржи својата фотеља

Вечерва бев во Берово, граѓаните разочарани и гневни, а во исто време револтирани на Зоран Заев, пишува лидерот...