вторник, 11 септември 2018

Познати

Бурниот живот на поранешниот фудбалер на Јувентус: Му скршил вилица на таксист и обожува да се слика гол со неговата девојка (ФОТО)

Некогашниот играч на Арсенал и Јувентус Никлас Бентнер се почесто е во центарот на вниманието, но не поради неговата...