петок, 7 септември 2018

Занимливости

Во еден момент пливал во море, во следниот врескал од болка: Пожарникарите едвај му ги соблекоа шорцевите и го спасија од смрт (ВИДЕО)

На видео снимката, која стана вирална во кинеските социјални медиуми, несреќниот човек може да се види како лежи...
Занимливости

Ја фатил својата девојка во нивниот кревет со друг маж: Сите му се восхитуваат како изреагира и што направи потоа (ФОТО)

Дастон Холовеј од Тексас ја “фатил” својата девојка во кревет со друг, но наместо бурна, насилна реакција, тој...
Вести

Скандалозен преседан: Судот со притисок до Собранието да биде разрешен Александар Даштевски поради утврдена дискриминација на судијката Кацарска

Скандалозна и невидена иницијатива од страна на Кривичниот суд е доставена пред три дена до Собранието со цел...