петок, 7 септември 2018

Занимливости

Светот полуди по новиот моден хит: Се повеќе невести го бараат овој детаљ на своите венчаници кој е многу практичен (ФОТО)

Совршен фустан за совршениот ден е сон на секоја невеста. Кога планираат како ќе им изгледа венчаницата, многу...
Познати

Со еден детаљ го засака цела Италија: Кога ќе видите како се облече Роналдо се ќе ви стане јасно зошто е модна икона (ФОТО)

Кристијано Роналдо откако е дојден во Италија секојдневно сите очи се вперени кон него, каде излегува, колку голови...
Вести

Поради грешката на Владата на Заев, цел Балкан ѝ се потсмева на Македонија: Погледнете што пишуваат медиумите од регионот (ФОТО)

Владиниот протокол направи голема грешка утринава кога во Скопје пристигна Канцеларот на Австрија, Себастијан...