петок, 7 септември 2018

Познати

Таа беше негова слабост: Ќерката на Борис Трајковски порасна во вистинска убавица, а поради една фотографија и вие ќе бидете горди на неа

Нема човек што не се сеќава на македонскиот претседател Борис Трајковски кој беше миленик на целата нација. Трајковски...
Живот и стил

Ќе ви се скрши срцето и ќе почувствувате гнев: Ова детенце умирало во најтешки маки, а очувот убиец за кратко ќе излезе на слобода

Едногодишното дете, кое почнало во рацете на својот очув умирало полека и во страшни болки од повредите со кои...
Познати

Родителите имаат цело богатство, а сега тие се во центар на вниманието: Погледнете како заработуваат ќерките на Карлеуша (ФОТО)

Српската пејачка Јелена Карлеуша, освен своите провокативни фотографии, со фановите на социјалните мрежи сака...
Вести

Ѓорчев се сретна со Манфред Вебер, кандидатот на ЦДУ за претседател на Европската комисија и генералениот секретар на ЕПП

Меѓународниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Влатко Ѓорчев за време на својата посета на Брисел оствари средба со Манфред,...