четврток, 6 септември 2018

Вести

ВМРО-ДПМНЕ ОК Битола: Партиските вработувања и неработењето постануваат единствената одлика на локалната власт во Битола

Партиските вработувања и неработењето постануваат единствената одлика на локалната власт во Битола предводена...
Познати

Секси мама на плажа: Кога ќе ја видите Милена Антовска во бикини коe открива повеќе од очекуваното ќе занемете (ФОТО)

Помина повеќе од една година откако ТВ водителката Милена Антовска-Станковска се реализираше во улогата на мајка. Иако...
Живот и стил

Била со ќерката во шопинг, а девојчето потоа добило сепса: Оваа мајка има важно предупредување за сите родители (ФОТО)

Џоди Томас од Велс не ни сонувала во што ќе се претвори нејзиното одење да купи кондури со ќерката. На Фејсбук таа...
Познати

„Јас да го направев ова ни пожарникари немаше да ме спасат“: Хрватската пејачка ги рашири нозете, а сите погледи беа вперени таму долу

Хрватската пејачка која секојдневно го привлекува вниманието на фановите откри како се справува со досадата. Имено...