среда, 5 септември 2018

Познати

Карлеуша и објави војна на Северина: Ја навреди за видеото од минатото кое ја боли до коска, а овие зборови ќе ги паметите целиот живот (ФОТО)

Хрватските медиуми повторно се потсетија на твитот посветен на нивната најголема музичка ѕвезда посветен од...
Занимливости

Лавица се дружела со туристите: Пришла до возилото и почнала да се гали, а тоа што следувало потоа ќе ве остави во неверување (ВИДЕО)

Доказ дека дури и големите мачки се големи „мази“ е ова видео на кое се гледа како една возрасна лавица им приоѓа...
Познати

Беше омилена пејачка на Балканот, ја загуби битката со ракот, а кога ќе ја видите заедничката фотографија со Тоше ќе заплачете (ФОТО)

Пред само неколку месеци босанската пејачка Дона Арес која се прослави во минатото низ целиот Балкан со нејзините...
Познати

Фановите брзо заборавија дека се појави по гаќички: Славната пејачка направи гаф кој предизвика вистинска „војна“ на Твитер (ВИДЕО)

Славната пејачка Бритни Спирс на својот настап во Блекпул направила гаф кој нејзините фанови ќе го паметат целиот...
Познати

Веќе не се дружи со микрофонот: Ламбе Алабаковски денес живее во Детроит, но никогаш нема да ви падне на памет со што се занимава (ФОТО)

Некогашната музичка ѕвезда Ламбе Алабаковски кој во минатото важеше за вистински заводник кај понежниот пол...