вторник, 14 август 2018

Вести

Ќе се користат средства од сите министерства и државни органи: Владата донесе одлука за спроведување на кампања за референдумот

Владата денеска на седница донесе одлука за спроведување на кампања од јавен интерес за референдумот за прашањето...
Познати

Видео кое ќе го гледате одново и одново: Ќерката на познатиот рапер збесна, па направи нешто што го остави без зборови (ВИДЕО)

Сигурно барем еднаш ви се случило на улица да се судрите со некој кој гледа во телефонот без прекин или да седите...