среда, 8 август 2018

Занимливости

Tелото му е колку дланка и прави огромна бука: Момче здогледало џиновски пајак кој се обидува да влезе кај него во дневна (ФОТО)

Поголемиот број од луѓето има страв од пајаци, па дури и оние најмалите. Меѓутоа прашање е како би реагирале доколку...
Вести

Божиновски: Растот на рејтингот на ВМРО-ДПМНЕ покажува дека Мицкоски ја консолидираше партијата, довербата ќе продолжи да расте

Во отвореното студио на Алфа телевизија своите ставови за актуелните рејтинзи кои ги објави МЦМС каде се покажува...