недела, 29 јули 2018

Останати спортови

Легендарниот олимпиец се огласи по трагедијата: Верувајте, дете кое има помалку од 14 килограми, може да се удави во 30 секунди (ФОТО)

Легендарниот американски олимпиец Боди Милер и неговата сопруга Морган Бек Милер, неколку недели по трагедијата...
Познати

Папараците пронајдоа каде се крие Меси по СП, но откако ги забележаа бујните гради на неговата сопруга на се заборавија (ФОТО)

Легендата на Аргентина Лионел Меси по завршувањето на мундијалот во Русија реши да замине далеку од очите на јавноста. @daniellasemaan...