четврток, 26 јули 2018

Познати

Кога го намокри проѕирниот фустан нема кој не подзина- славната пејачка го заборави костимот за капење, па реши да ризикува (ФОТО)

Лејди Гага важи за кралица на екстравагантниот изглед, а ова лето доби титула и за кралица на плажата. Популарната...
Вести

Трајановски: Секој од нас треба да придонесе Скопје да се развива и да се гради- благодарам што Скопјани ми дадоа шанса да му се посветам на градот во моите два мандати

Скопје секогаш ќе се сеќава на 1963 година, на изгубените животи, траумите и материјалните штети, ова преку својот...