четврток, 26 јули 2018

Фудбал

Исфрлен од тимот откако ја заведувал девојката на соиграчот- скандалот да биде поголем медиумите објавија страшен детаљ за фудбалерот

Фудбалерот на МЛС тимот, Атланта Јунајтед, Езекиел Барко е исфрлен од тимот пред мечот со ДС Јунајте поради тоа...
Регион

Децата бегајќи од пожарот со таткото скокнале во провалија – откако ќе го прочитате писмото на нивната мајка нема да заспиете со денови

Неколку дена после пожарот во Грција во кој животот го загубија најмалку 85 лица во јавноста исплива писмо од жена...
Познати

Пред осум години победи на Евровизија како тинејџерка- денес очите ќе ви испаднат кога ќе ја видите Лена без градник на себе (ФОТО)

Победничката на Евровизија од 2010 година речиси нема човек што не ја памети, како неа така и нејзината певлива песна...