среда, 25 јули 2018

Познати

Годините се само бројка: Џенифер Лопез со градите на мегдан во минијатурно бикини на Бахамите го прослави роденденот (ФОТО)

Холивудската актерка и пејачка, Џенифер Лопез го прослави својот 49 роденден забавувајќи се со семејството и пријателите...
Познати

Сопругата покажа длабоко деколте, синчињата облекоа бели костуми: Погледнете го прекрасното семејство на Меси (ВИДЕО)

Лионел Меси беше меѓу спортските легенди кои беа гости на свадбата на Цеск Фабрегас. Славниот фудбалер беше придружуван...
Познати

Нема да можете да ја погледнете во очи- Ќерката на Топалко го згреши бројот на костимот за капење, па градите и излегоа надвор (ФОТО)

Ќерката на познатиот пејач Милан Топалковиќ- Топалко е позната по совршената линија и провокативни фотографии...