недела, 22 јули 2018

Занимливости

Му се допаднал вкусот на нејзиниот мозок: Најбрутално признание досега- момче ја убил и изел својата 14 години постара љубовница (ФОТО)

Димитриј Лунчин (21) станал опседнат со канибализам откако читал за канибалот од Милвоки, Џефри Лаконел Дахмер,...
Вести

Крај за Асанж, го изрекуваат на Британија? Мебелот исфрлен од амбасадата- основачот на Викиликс останува без заштита од Еквадор (ВИДЕО)

Еквадор е се поблиску до одлука да му го укине азилот на основачот на Викиликс, Џулијан Асанж и да го исфрли од...