петок, 20 јули 2018

Останати спортови

Отпадна од Вимблдон во четвртфиналето, па реши да се рехабилитира на јахта- Цибулкова во минијатурна танга е вистинска бомба (ФОТО)

Има само 160 сантиметри, а ја сметаат за една од најсекси тенисерките во ВТА-семејството. Доминика Цибулкова секогаш...