понеделник, 16 јули 2018

Фудбал

Цела Франција славеше, а тој реши да клекне пред својата девојка: Снимена најголемата ноќна мора за секој маж (ВИДЕО)

Голема еуфорија владее меѓу француските навивачи откако ја победија Хрватска со 4:2 во финалето на Светското првенство. Навивачите...
Фудбал

ВИДЕО: Кога Колинда ќе „грмне“ на француски дури и Путин и Макрон мора да молчат, а реакцијата на фудбалерите ќе ве остави без зборови

По синоќешната лудница на „Лужниќи“ и победата на Франција во големото финале од Мундијалот, претседателите...