недела, 8 јули 2018

Познати

Нејзината мајка беше најпозната водителка во Југославија, но кога ќе ја видите Теодора во минијатурно бикини ќе ве заболат очите (ФОТО)

Ќерката на најпознатата југословенска лото девојка Сузана Манчиќ ги остави сите без зборови откако на својот...
Фудбал

Фудбалерите едногласни, Колинда е нашата амајлија- претседателката главна ѕвезда во соблекувалната скокаше од радост и пееше (ВИДЕО)

Претседателката на Република Хрватска, Колинда Грабар-Китаровиќ и овој пат победата на „коцкестите“ ја прослави...
Фудбал

Вака изгледа ногата на рускиот фудбалер по мечот со Хрватска- „Не можете да речете дека не дадоа се од себе“ (ФОТО)

Руската фудбалска репрезентација вчера со последните атоми од силата се обиде да ја елиминира Хрватска, но безуспешно. Хрватска...