среда, 4 јули 2018

Познати

Нарачката ја чекаше една година: Сека Алексиќ се поднови со чанта која чини цело богатство, а овој детаљ ќе ве остави во неверување (ФОТО)

Пејачката Сека Алексиќ конечно ја оствари својата долгогодишна желба и по една година стана сопственичка на престижните...
Познати

ФОТО: Рита Ора со своето секси издание ги провоцира мажите, но сега многумина не можеа да ја препознаат во костим за капење

Рита Ора популарната британска пејачка со албанско потекло сака да провоцира со своите секси фотографии, но најновите...
Познати

Кога ќе видите што направи Брена со шорцевите на својот син кој ги носел додека имал +50 килограми на себе се ќе ви стане јасно (ФОТО)

Најмалиот син на Лепа Брена Виктор Живојиновиќ пред речиси една година маки мачеше со вишокот на килограми. Меѓутоа...