сабота, 30 јуни 2018

Познати

Додека српскиот репрезентативец игра на Мундијалот, неговата преубава девојка се бакнува со друг, но тоа не е се (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Манекенката Софија Милошевиќ, која е во долгогодишна врска со фудбалерот Адем Љајиќ, на изненадување на многумина...
Вести

Арсовски: Заев бараше намалување за 30%, а сега струјата ја намали за 0,1 %, дали граѓаните ги плаќаат милионските тендери на СДСМ?

Од ВМРО-ДПМНЕ велат дека СДСМ ги потценува граѓаните и си поигрува со нивната интелигенција. Портпаролот на опозициската...
Вести

Мицкоски: Со Влада каде премиерот бара мито и државата е цврсто закована на економското дно, европска иднина нема, потребни се оставки

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, денеска беше на одбележувањето на 70 години од прогонот на Македонците...