вторник, 12 јуни 2018

Познати

По два месеци погребан Авичи- семејството окри детали како настанала смртта на диџејот која многумина ги згрози (ФОТО)

Светски познатиот диџеј Авичи конечно е погребан пред два дена на приватна церемонија на која присуствуваа најблиските...