вторник, 22 мај 2018

Познати

Додека целото семејство ја организира свадбата Брена размислува само на едно- вака идната свекрва ќе се облече за свадбата на синот

Семејството на пејачката Лепа Брена на големо се подготвува за свадбата на нивниот син Филип со пејачката Александра...
Познати

Ана и Бастијан ќе градат вила веднаш до Ѓоковиќ- кога ќе дознаете што се ќе се изгради во неа за 200 илјади евра ќе се онесвестите

Познатата тенисерка Ана Ивановиќ и нејзиниот сопруг фудбалерот Бастијан Швајншајгер ќе купат плац и ќе изградат...