понеделник, 21 мај 2018

Познати

Карлеуша облече брутално минијатурно бикини и се снимаше од сите страни, а потоа направи поза од која мажите паднаа во транс (ФОТО)

Познатата музичка ѕвезда Јелена Карлеуша ги запали социјалните мрежи откако објави нови брутално секси фотографии...
Познати

Копија на нејзината тетка: Внуката на Дајана блесна на свадбата на принцот Хари и Меган во креација која сите ги потсети на принцезата

Откако внуката на трагично загинатата принцеза Дајана во саботата се појави на кралската венчавка предизвика...