вторник, 15 мај 2018

Вести

Мицкоски ја фрли ракавицата: Наместо на тет а тет средба, Заев ајде на ТВ дуел да збориме за името, но и за твоето катастрофално владеење

Вечерва ВМРО-ДПМНЕ одржа седница на Централниот Комитет, по крајот на седницата претседателот на опозициската...
Занимливости Култура

Природни убавини кои го одземаат здивот: Ова се 20 најубави места на светот, за некои сигурно немате слушнато (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Светот е преубав со работи кои го одземаат здивот и скриени убавини кои секој би сакал барем еднаш да ги види во...