сабота, 5 мај 2018

Познати

Нема да им верувате на сопствените очи- познатата тенисерка за прв пат објави фотографија како изгледала со трудничко стомаче (ФОТО)

Убавата тенисерка Ана Курникова успеа да ја задржи во тајност својата бременост, па фановите беа изненадени кога...
Општини

Кој ја труе Струмица: Вечерва е најзагаден град во Европа, загадувањето е 10 пати од максимално дозволеното, Заев и градоначалникот молчат

Струмица вечерва е убедливо најзагадениот град во Европа. Заагадувањето со канцерогените ПМ 10 честички моментно...
Занимливости

На нејзината мајка и го честиташе роденденот- а од голите нозе и деколте на мајка и никој не го забележа овој детаљ (ФОТО)

Корисниците на Инстаграм веќе се навикнаа да гледаат секси девојки како позираат провокативно, но овој пат мажите...