мај 2018

Познати

Фотографија стара 27 години- кога ќе ја видите Цеца како била облечена за матурата веднаш ќе ви стане јасно дека ѕвездата била родена

Пејачката Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од својата матурска прослава која се...
Занимливости

За роденден го доби овој прескап букет: Ќе се шокирате кога ќе видите што има наместо цвеќе и зошто може да добие пеколна казна (ФОТО)

Маж во Кина на својата девојка за роденден и подарил букет направен од банкноти во вредност од 320 илјади јуани,...