среда, 11 април 2018

Занимливости

Кога првата брачна ноќ ќе тргне на лошо: Сопружници ги откриваат најголемите разочарување кои ги доживеа после свадбата

Првата брачна ноќ би требало да биде полна со страсти, меѓутоа за многу парови знае да биде вистинско разочарување. На...
Твитови

Со пари на граѓаните се обложуваме во живо- Во Собранието се гласа доверба на Владата, а пратениците на СДСМ гледаат ЛШ (ФОТО)

Фотографии на социјалните мрежи вечерва се појавија од Собранието на Република Македонија каде во моменти додека...
Вести

Дедото на Тамара доби условна казна за нелегално поседување на оружје, сега ќе му се суди за обид за убиство на Тодоров

Љупчо Стојановски, дедото на малата Тамара, призна дека незаконски го поседувал оружјето кое го вперил кон екс-министерот...