недела, 8 април 2018

Фудбал

Гвардиола потпишува нов договор и станува најплатен тренер во светот- ќе ви се сврти во глава од сумата која ќе ја заработува

Пеп Гвардиола го прифатил предлогот на Манчестер Сити за нов договор и нивната соработка ќе продолжи до 2020 година,...