среда, 4 април 2018

Останати спортови

Надал искрено проговори за неговите проблеми со повредите: Поради болки плачев, би жртвувал неколку Гренд слеми само да ги немаше

Актуелниот број 1 во светскиот тенис, Рафаел Надал ќе се врати на теренот во четвртфиналниот меч за „Дејвис купот“...