понеделник, 26 февруари 2018

Вести

Мизерија и понижување на Македонија без мерка и усул: Заев во интервјуто за Еуроњуз ниту еднаш не ја спомна Македонија, Грција и грчкиот народ ги кажа 10 пати, а “нашата земја“, „ние“ и „граѓаните“ дури 27 пати

Премиерот на „нашата земја“,Зоран Заев го допре новото дно во понижувањето на Македонија, македонскиот народ...
Познати

Со Берлускони беше во брак 24 години, се соочи со низа секс-скандали: Како изгледаше некогаш, а каква е денес Вероника? (ФОТО)

Како е да се биде сопруга на Силвио Берлускони, контроверзниот италијански бизнисмен и политичар, најдобро знае...