петок, 9 февруари 2018

Вести

Чилиманов: Заев викаше дека мора да ја свиткаме кичмата и по секоја цена да влеземе во ЕУ и НАТО, а сега продава патриотизам

Гостин во емисијата „Алфаскоп“ која се емитува на Алфа Телевизија беше аналитичарот Цветан Чилиманов. За сегашниот...