февруари 2018

Познати

Беше на работ на смртта, заради дрога заврши во затвор и живееше во пекол: Денес е модна икона и сопруга на милијардер (ФОТО)

Руската манекенка Елена Перминова со години е актуелна на модната сцена, а освен на пистата, внимание привлекува...