сабота, 20 јануари 2018

Познати

Ова се понежните половини на ракометарите: Девојката на Карачиќ по танга, на Душебаев топлес- женетиот Чупиќ не носи прстен (ФОТО)

Ракометарите сепак освен мотивацијата од публиката ја добиваат и од своите понежни половини кои речиси секогаш...