четврток, 18 јануари 2018

Занимливости

Водителката сериозно ја критикуваа поради дебелите нозе: И порачаа да не носи фустан, а нејзиниот одговор ќе ве шокира (ВИДЕО)

Водителката на временска прогноза ја прозиваа на социјалните мрежи поради должината на нејзиниот фустан. Имено,...