вторник, 9 јануари 2018

Познати

Ќе се шокирате кога ќе дознаете колку чини оздравувањето: Продадоа авион за да ги исплатат трошоците за лекувањето на Шумахер

Седумкратниот светски шампион Михаел Шумахер, откако падна за време на скијање и ја удри главата, доби крвавење...
Занимливости

Властите го казнија Модриќ, а фудбалерот од страв да не оди на суд веднаш ја плати казната – но од сумата ќе ви се заврти во глава

Но, непишаното правило кои важи во цел свет, дека ,,освен што мора да се умре, мора и да се плати данок” очигледно...
Занимливости

Јавно побара прошка на Инстаграм: Ја изневерував сопругата додека беше бремена, се однесував себично и како кукавица (ВИДЕО)

Кевин Кленси призна неверство, откако неговата сопруга Кејтлин Наџент Кленси го прозва на Инстаграм. Таа открила...
Занимливости

На 21 година родила син, а немала ниту работа ниту куќа: Го дала на посвојување, а 7 години подоцна го побарала и следел шок (ВИДЕО)

Крис Смит родила дете на 21 година. Немала ниту работа, ниту куќа, а кога нејзиното бебе наполнило три година, ја...