сабота, 6 јануари 2018

Вести

Заев се жали за смената на директорите од ДУИ во Гостивар, но молчи за бруталната партизација која се врши под негова диригентска палка

Премиерот Зоран Заев во своето интервју за порталот МКД.мк уште еднаш ги покажува своите двојни стандарди. Според...